ამ ქალბატონმა 1 კბილი ნიორი ბალიშის ქვეშ დადო. მიზეზი მარტივი და გენიალურია!
ერთ დროს ნიორს გამოიყენებდნენ ამულეტის სახით ვამპირების, მაქციების, ბოროტი სულებისა და ჯადოქრების წინააღმდეგ. უწინ ნივრით სავსე ქისები თითოეული სახლის შესასვლელში ეკიდა, რადგან სახლის მეპატრონეები სულიერად ასე გაცილებით დამშვიდებულად გრძნობდნენ თავს…
ეს უნიკალური პროდუქტი მართლაც ფლობს ძლიერ სასარებლო თვისებებს! ბაქტერიები, ვირუსები და მავნე მიკროორგანიზმები, რომლებიც ხშირ შემთხვევაში სერიოზული დაავადებების გამომწვევ მიზეზს წარმოადგენს, დაუყონებლივ ქრება ამ ბუნებრივი ანტიბიოტიკის დროულად მიღების დროს.
გარდა ამისა, ნიორი № 1 საშუალებაა ჭიებისა წინააღმდეგ საბრძოლველად. როგორც წესი, ამ პროდუქტს ხშირად მიმართავენ ორგანიზმის პარაზიტებისგან გასაწმენდად.
ნიორი პარაზიტების წინააღმდეგ
უამრავი ადამიანისთვისაა ცნობილი ნივრის სასარგებლო თვისებების შესახებ, თუმცა ბევრა არ იცის, რომ ჯანმრთელობასთან დაკავშირებული სერიოზული პრობლემების გადასაჭრელად ნივრის არა ერთჯერადად, არამედ რეგულარულად მიღებაა საიჭირო!
შესანიშნავი იდეა – ნივრის კბილის დადება ბალიშის ქვეშ. დილით, გაღვიძებისას რეკომენდირებულია ნივრის ამ კბილის მირთმევა ორგანიზმში ჭიებისა და სხვა პარაზიტების პროფილაქტიკისთვის. ნიორი უზმოზე – ძლიერმოქმედი საშუალება. იმ შემთხვევაში, თუ ნიორს დილით ბალიშის ქვეშ აღმოაჩნდეთ, არავითარ შემთხვევაში დაგავიწყდებათ ამ ბუნებრივი ანტიბიოტიკის მირთმევა.
თირკმლის დაავადებები, სიმელოტე, არტერიების ბლოკირება, გაციება, სასუნთქი გზების ნებისმიერი ინფექციები – ყველა ამ პრობლემას სამუდამოდ დაივიწყებთ, თუ ყოველ დილით უზმოზე 1 კბილ ნიორს მიირთმევთ. ამ უნიკალური პროდუქტის ქმედითუნარიანობის კიდევ უფრო გაზრდისთვის, რეკომენდირებულია მისი დანაყვა და 1 წვეთ მზესუმზირის ზეთთან და 1 მწიკვ დაფქულ ოხრახუშშთან შერევა. იმ შემთხვევაში, თუ ნიორს ამ გზით მიიღებთ, ნივრის უსიამოვნო სუნი პირის ღრუდან არასდროს შეგაწუხებთ.
რჩევა რედაქციისგან:ნიორი ნამდვილად არის უნიკალური პროდუქტი, რომელიც ანტიბიოტიკური თვისებებით გამოირჩევა. მისი რეგულარული გამოყენება სამკურნალო მიზნებისთვის, განსაკუთრებით პარაზიტების წინააღმდეგ, ნამდვილად ეფექტურია. კვლევებმა, როგორიცაა The Journal of Parasitology (2017), დაამტკიცა, რომ ნიორი ეხმარება ორგანიზმს ჭიებისა და სხვა პარაზიტების წინააღმდეგ ბრძოლაში. მისი რეგულარული მიღება, განსაკუთრებით უზმოზე, უზრუნველყოფს მავნე ბაქტერიების და პარაზიტების განდევნას. ნიორი ასევე ეხმარება შარდ-სასქესო სისტემის დაავადებების, სიმელოტის, და სასუნთქი გზების ინფექციების პრევენციას. თუ ნიორს ამ განსაკუთრებულ მეთოდით მიიღებთ, მისი დადებითი ეფექტები სწრაფად გამოჩნდება და ხელს შეუწყობს ორგანიზმის მთლიან გაჯანსაღებას.
არ დაგავიწყდეთ ამ ინფორმაციის მეგობრებისთვის გაზიარება, რათა მათაც მიიღონ ბიოლოგიურად აქტიური ნივთიერებებისგან მაქსიმალური სარგებელი!